Cennik 2018-09-30T10:12:16+00:00

Promocja przy wynajmie długookresowym!
1. 5% rabatu przy płatności z góry za okres najmu od 6 do 12 miesięcy
2. 10% rabatu przy płatności z góry za okres najmu powyżej jednego roku
3. 10% rabatu na trzeci wynajmowany sprzęt w naszej firmie w jednakowym okresie czasu

L.p.NazwaWynajem miesięczny sprzętuWynajem tygodniowy sprzętuWynajem dzienny sprzętuKaucja
1ŁÓŻKO REHABILITACYJNE 3,4 FUNKCYJNE *100,0040,0030,00200,00
2PARAPODIUM DYNAMICZNE100,0040,0020,00100,00
3PIOIZATOR PACJENTA120,0040,0030,00200,00
4PODNOŚNIKI PACJENTA100,0040,0030,00200,00
5KONCENTRATORY TLENU90,00100,00
6WÓZKI INWALIDZKIE Z POZIOMOWANIEM NÓG70,0030,0020,00100,00
7WÓZKI INWALIDZKIE SPECJALISTYCZNE70,0030,0020,00100,00
8WÓZKI INWALIDZKIE SKŁADANE50,0020,0010,0050,00
9WÓZKI TOALETOWE50,0020,0020,0050,00
10CHODZIK AMBONA ELEKTRYCZNY60,0030,0020,00100,00
11CHODZIK AMBONA HYDRAULICZNY, MECHANICZNY50,0030,0030,0050,00
12ORTEZY60,0030,0050,00
13ROTOR REHABILITACYJNY ELEKTRYCZNY50,0030,0015,00100,00
14ROTOR REHABILITACYJNY30,0015,0010,0030,00
15STOLIKI PRZYŁÓŻKOWE30,0015,0010,0030,00
16CHODZIKI CZTEROKOŁOWE30,0020,0010,0020,00
17OBROTNICA RĘCZNA30,0015,0010,0030,00
18BALKONIK ALUMINIOWY30,0015,0010,0020,00
19KULE ŁOKCIOWE, PACHOWE20,0015,0010,0030,00
20STOJAK NA KROPLÓWKĘ20,0030,00
21BUT NA GIPS20,0030,00
22DRABINKA REHABILITACYJNA10,0010,0010,0030,00
23DODATKOWY WYSIĘGNIK DO ŁÓŻKA REHABILITACYJNEGO15,00

KOSZT TRANSPORTU

W GRANICACH MIASTA I W PROMIENIU 30KM OD MAGAZYNU FIRMY: DOWÓZ – 60,00 PLN
ODBIÓR – 60,00 PLN (W SUMIE 120,00 PLN)

POWYŻEJ 30 KM OD MAGAZYNU FIRMY DOWÓZ ORAZ ODBIÓR PŁATNE PO 2,50 PLN/KM

TRANSPORT W SOBOTĘ ORAZ W GODZINACH 7:00-9:00/17:00-20:00 90,00 PLN

TRANSPORT W SOBOTĘ ORAZ W GODZINACH 7:00-9:00/17:00-20:00 POWYŻEJ 30 KM OD MAGAZYNU FIRMY 3,00 PLN/KM

* ŁÓŻKO REHABILITACYJNE 3,4 FUNKCYJNE
Cena transportu obejmuje wniesienie, montaż oraz instrukcję obsługi.

L.p.NazwaCena sprzedaży
1Łóżka rehabilitacyjne 3 i 4 funkcyjne1600,00
2Łóżka rehabilitacyjne 3 i 4 funkcyjne z materacem piankowym1800,00
3Materac przeciwodleżynowy bąbelkowy150,00
4Wózki inwalidzkie specjalistyczne700,00
5Wózki inwalidzkie składane300,00
6Wózki toaletowe250,00
7Chodzik czterokołowy100,00
8Balkonik aluminiowy120,00
9Balkonik aluminiowy nowy180,00
10Kule łokciowe50,00

KOSZT TRANSPORTU

W GRANICACH MIASTA I W PROMIENIU 30KM OD MAGAZYNU FIRMY: DOWÓZ – 60,00 PLN

POWYŻEJ 30KM OD MAGAZYNU FIRMY DOWÓZ  2,50 PLN/KM

TRANSPORT W SOBOTĘ ORAZ W GODZINACH 7:00-9:00/17:00-20:00 90,00 PLN

TRANSPORT W SOBOTĘ ORAZ W GODZINACH 7:00-9:00/17:00-20:00 POWYŻEJ 30 KM OD MAGAZYNU FIRMY 3,00 PLN/KM

* ŁÓŻKO REHABILITACYJNE 3,4 FUNKCYJNE
Cena transportu obejmuje wniesienie, montaż oraz instrukcję obsługi.