Cennik2019-01-24T20:47:55+00:00

Promocja przy wynajmie długookresowym!
1. 5% rabatu przy płatności z góry za okres najmu od 6 do 12 miesięcy
2. 10% rabatu przy płatności z góry za okres najmu powyżej jednego roku
3. 10% rabatu na trzeci wynajmowany sprzęt w naszej firmie w jednakowym okresie czasu

L.p.NazwaWynajem miesięczny sprzętuWynajem tygodniowy sprzętuWynajem dzienny sprzętuKaucja
1ŁÓŻKO REHABILITACYJNE 3,4 FUNKCYJNE *100,0040,0030,00200,00
2PARAPODIUM DYNAMICZNE100,0040,0020,00100,00
3PIOIZATOR PACJENTA120,0040,0030,00200,00
4PODNOŚNIKI PACJENTA100,0040,0030,00200,00
5KONCENTRATORY TLENU90,00100,00
6WÓZKI INWALIDZKIE Z POZIOMOWANIEM NÓG70,0030,0020,00100,00
7WÓZKI INWALIDZKIE SPECJALISTYCZNE70,0030,0020,00100,00
8WÓZKI INWALIDZKIE SKŁADANE50,0020,0010,0050,00
9WÓZKI TOALETOWE50,0020,0020,0050,00
10CHODZIK AMBONA ELEKTRYCZNY60,0030,0020,00100,00
11CHODZIK AMBONA HYDRAULICZNY, MECHANICZNY50,0030,0030,0050,00
12ORTEZY60,0030,0050,00
13ROTOR REHABILITACYJNY ELEKTRYCZNY50,0030,0015,00100,00
14ROTOR REHABILITACYJNY30,0015,0010,0030,00
15STOLIKI PRZYŁÓŻKOWE30,0015,0010,0030,00
16CHODZIKI CZTEROKOŁOWE30,0020,0010,0020,00
17OBROTNICA RĘCZNA30,0015,0010,0030,00
18BALKONIK ALUMINIOWY30,0015,0010,0020,00
19KULE ŁOKCIOWE, PACHOWE20,0015,0010,0030,00
20STOJAK NA KROPLÓWKĘ20,0030,00
21BUT NA GIPS20,0030,00
22DRABINKA REHABILITACYJNA10,0010,0010,0030,00
23DODATKOWY WYSIĘGNIK DO ŁÓŻKA REHABILITACYJNEGO15,00

KOSZT TRANSPORTU

W GRANICACH MIASTA I W PROMIENIU 30KM OD MAGAZYNU FIRMY – 60,00 PLN

POWYŻEJ 30 KM OD MAGAZYNU FIRMY – 2,50 PLN/KM

TRANSPORT W GODZINACH 17:00-19:00 90,00 PLN

TRANSPORT W SOBOTĘ  120,00 PLN

TRANSPORT W SOBOTĘ ORAZ W GODZINACH 17:00-20:00 POWYŻEJ 30 KM OD MAGAZYNU FIRMY 3,00 PLN/KM

* ŁÓŻKO REHABILITACYJNE 3,4 FUNKCYJNE
Cena transportu obejmuje wniesienie, montaż oraz instrukcję obsługi.